ЗеКоманда на Тернопільщині: яйця, шоу і богослов з баяном

Місто Політика Регіон Резонанс

Партія «Слуга народу» в нашій області оголосила своїми кандидатами «нові обличчя». Однак виглядає так, що на округах від Зе балотуються просто випадкові люди.

Наприклад, у Тернополі кандидат від партії “Слуга народу”, заступник директора ПрАТ “Птахофабрика Тернопільська” Андрій Богданець не мав що сказати про себе, а тому вирішив у період виборчої кампанії просто зайнятися благодійністю – роздає потребуючим продукцію свого підприємства – яйця. Ну, що ж таким шляхом в українську політику ішов уже не один кандидат. Наразі відмінність від попередників тільки в тому, що замість традиційних гречки та олії виборцям роздають яйця.

На 167-му окрузі кандидат від Зе Володимир Гевко влаштовує для виборців безкоштовні шоу команди «VIP-Тернопіль», у яку входить його рідний брат Віктор. Очевидно, популярний брат-комік – це єдине досягнення в житті, яким може похвалитися кандидат Гевко. Оскільки сам він те й робив, що постійно брав участь у виборах від різних партій та ніколи їх не вигравав.

Округ 165 від «Слуг народу» представляє Володимир Кісілевич, один із колишніх активістів «Молодої Батьківщини», а нині – «нове обличчя від Зе». Закінчив музичну школу по класу «баян» та богословську школу. Напевне, такий досвід при написанні законів буде просто неоціненним!

А от у головному списку «Слуги народу» до парламенту під №22 затесався не хто-небудь, а… кум Медведчука! Андрій Холодов, як з’ясували журналісти, має у власності елітний маєток у Відні і є кумом голови партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктора Медведчука.

Ось такі вони, «нові обличчя»…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *