У Тернополі відзначили кращих спортсменів

Місто Регіон Спорт

Спортивна еліта краю зібралася сьогодні, 12 вересня, у приміщенні Тернопільської обласної ради: кращі тренери, спортсмени і викладачі фізичної культури приймали вітання та нагороди від керівників області.

“Це свято здорового способу життя, здобуття нових досягнень та сили духу, свято цілеспрямованих людей. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт  дає нам не лише здоров’я, він загартовує характер і волю.

Тернопільські спортсмени відомі далеко за межами області і України, наші земляки завжди були серед тих, хто здобував найвищі нагороди на престижних міжнародних змаганнях, зберігав і примножував славні традиції українського спорту, зміцнював авторитет нашої держави у світовому співтоваристві.

Ми гордимося нашими краянами. Від усього депутатського корпусу хочу подякувати усім нашим спортсменам та тренерам. Адже своїми досягненнями, натхненною працею Ви прославили і прославляєте Тернопілля, робите вагомий внесок у розвиток фізкультурно-спортивного, Олімпійського та Паралімпійського руху не тільки в області, а й в Україні.

Маю надію, що і надалі наші спортсмени уславлюватимуть Тернопільщину, а спорт стрімко розвиватиметься”, – наголосив голова обласної ради Віктор Овчарук.

Нагадаємо, що День фізичної культури та спорту відзначається щорічно у другу суботу вересня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *