У Тернополі презентували виставку про 44 артбригаду

анонс Місто

У фойє адміністративного будинку Тернопільської обласної ради відкрилась виставка світлин «Гарматний ешелон». Експозиція присвячена сучасному бойовому шляху 44-ої окремої артилерійської бригади.

Участь у церемонії відкриття виставки взяли Архиєпископ Тернопільський і Кременецький Владика Нестор, голова обласної ради Віктор Овчарук, в.о. голови ОДА Іван Крисак, заступник голови облради Любомир Крупа, військові, представники громадськості та ЗМІ.

Очільник області, звертаючись до присутніх, зазначив: «Вже протягом 5 років на Тернопільщині дислокується 44 окрема артилерійська бригада, що зібрала у своїх рядах представників різних регіонів нашої держави, одержимих перемогою над ворогом. За цей час чимало військовослужбовців пройшли свій шлях служби, починаючи від Яворівського полігону, Старичева і по сьогодні. З кожним днем наші військові стають все міцнішими та фаховішими, виявляючи небачену мужність, захищаючи незалежність та цілісність нашої держави. Вони не за розповідями знають, що таке війна, побували на передовій, у самому пеклі – Дебальцево, Донецький аеропорт, Артемове, Новгородське, Дзержинськ, Зайцево, Вуглегірськ, Горлівка… Переконаний, що наша 44 артилерійська бригада є і буде однією з найкращих, найпрофесійніших та найстійкіших у Збройних силах України. Пам’ятаймо загиблих. Просімо Господа про міцне здоров’я, силу та витривалість для тих, хто і нині на передових».

Маємо сказати, що «Гарматний ешелон» – не звичайна виставка. Адже у її значенні майстерність фотографа далеко не на першому місці. Найголовніше у ній – живі люди, їх долі, їх бойові та мирні будні. І транслюють світлини новітню історію країни. Особливою цінністю наповнені світлини п’ятирічної давнини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *