Тернопільський педуніверситет активно розвиває китайський напрямок співпраці

Місто

Нещодавно завершився візит ректора ТНПУ ім.В.Гнатюка професора Буяка Богдана Богдановича на Семінар ректорів євроазіатського регіону в Шеньянському педагогічному університеті в провінції Ляонін, що на північному сході Китаю.

А вчора, 11 вересня 2019 р., ректор нашого університету приймав делегацію представників організації The Belt and Road International Study Center із різних провінцій Китаю. Ця організація займається популяризацією навчання в українських навчальних закладах серед китайських студентів та стейкхолдерів.

Основна мета візиту китайської делегації – засвідчення права ТНПУ ім.В.Гнатюка навчати студентів з різних провінцій Китайської Народної Республіки. Майбутня співпраця з The Belt and Road International Study Center передбачає відкриття двох центрів: освітній центр підготовки спеціалістів в сфері освіти та центр спільної підготовки аспірантів. Відкриття таких інституцій збільшить можливість студентам з Китаю навчатися в Україні.

Тож чергова подія міжнародного співробітництва свідчить про подальший плідний розвиток співпраці з китайськими освітніми центрами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *