Тернопільському водоканалу – 70 років

Місто

Історія КП «Тернопільводоканал» тісно пов’язана з історією Тернополя. Тернополяни довгий час видобували воду, копаючи колодязі. Тому для розвитку міста постало питання створення  централізованого водоканалу.

Перший проект централізованого водопостачання Тернополя був розроблений ще у 1928 році професором Отто Надольським. Однак війна перешкодила його здійсненню.

Будівництво центрального водопроводу міста було розпочато наприкінці 1947 року.

Від 1955 року Тернопіль почав інтенсивно розбудовуватися: «виросло» багато житлових будинків і промислових об’єктів. Була побудована друга черга водопостачання.

Так Тернопіль отримав одне з головних благ сучасного розвинутого міста – центральне водопостачання та каналізацію.

Комунальні блага давно стали настільки звичними, що ніхто вже особливо і не замислюється над тим, скільки зусиль варто докласти для їх стабільності.

Однак без праці комунальних працівників, які дають місту найголовніше – воду, не можливе функціонування сучасного міста.

Саме завдяки самовідданій роботі працівників «Тернопільводоканалу», їхнім працьовитим рукам та професіоналізму, населення нашого міста стабільно забезпечується водою та підтримуються в робочому стані об’єкти водопровідного і каналізаційного господарства.

Тому я без перебільшення назву всіх працівників «Тернопільводоканалу» справжніми творцями сучасного Тернополя.

Сьогодні «Тернопільводоканал» – це сучасне підприємство, де активно застосовують нові технології, у тому числі очищення води. Послуги комунального підприємства розповсюджується на всю територію Тернопільської міської територіальної громади.

Ви ростете разом з Тернополем.

Щиро дякую всім працівникам КП «Тернопільводоканал» за вашу працю.

Разом рухаємося у майбутнє.

Міський голова Тернополя                           Сергій Надал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *