Тернопільщина демонструє зростання у сфері агро-промислового комплексу

Регіон

Стан роботи реального сектору економіки області у I півріччі поточного року розглянули 31 липня, на засіданні колегії облдержадміністрації під керівництвом т.в.о. голови ТОДА Івана Крисака. Як повідомила директор департаменту економічного розвитку і торгівлі ТОДА Галина Воляник, серед найвагоміших досягнень — на Тернопільщині впевнено розвивається сільськогосподарська кооперація. В області вже діє 105 кооперативів, з яких 25 створено у I півріччі поточного року.

Позитивна динаміка спостерігається в аграрному комплексі області. Впродовж січня-червня 2019 року виробництво продукції у галузі рослинництва зросло на 2%. У галузі тваринництва — на 2,6%.

В результаті налагодження сприятливого бізнес-клімату, в області зареєстровано 2804 фізичні особи-підприємці та 294 юридичні особи, що на 772 та 32 особи більше, ніж у відповідному періоді 2018 року.

Варто наголосити, середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника у січні-травні 2019 року склала 7662 грн і зросла на 21%, порівнюючи з аналогічним періодом минулого року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *