Телефонні шахраї продовжують тероризувати тернополян

Гроші Місто Резонанс
Вкотре мешканці обласного центру поплатилися за власну довіру. Двоє тернополянок допомогли аферистам викрасти кошти з банківських карток.
Хитрий психологічний прийом повідомити про спроби крадіжки коштів з банківського рахунку майже завжди спрацьовує, бо клієнт перестає розсудливо мислити. 42-річна мешканка обласного центру теж одразу повірила, що до неї телефонують зі служби безпеки банку. Одразу перелякалася, що гроші зникнуть і стала виконувати усі вказівки псевдобанкіра. Жінка не задумувалася, чому має переводити кошти на інші рахунки надавати коди з смс–повідомлень, які надходитимуть на телефон. Вже згодом перевірила залишок на картці і жахнулася – 51 тисяча гривень зникла.
Читала застереження. Однак не сподівалася що аферисти зателефонують та обдурять саме її і інша, 22-річна тернополянка. Дівчина теж перелякалася що хтось отримав доступ до її рахунку та виконала вказівки телефоном, як змінити паролі. Як результат –мінус 1200 гривень.
Краяни, перестаньте реагувати на повідомлення, що вашу картку намагаються взламати! Зателефонуйте самі на гарячу лінію банку, заблокуйте картку, зайдіть у відділення фінустанови та переконайтеся у безпеці доступу до рахунку. Не робіть жодних дій за вказівками невідомим по телефону!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *