Тарас Юрик про перемовини у нормандському форматі: Червоні лінії – це ті пріоритети, які президент Зеленський не має права перейти

Місто Політика

Ми хочемо будувати Україну, розуміючи, що наші головні засадничі речі не йдуть поза загальною політикою держави. На цьому наголосив голова Тернопільської територіальної організації партії «Європейська солідарність» Тарас Юрик під час віче під Тернопільською облдержадміністрацією та облрадою, що відбулося сьогодні, 9 грудня.

Нагадаємо, мирні віче по всій країні оголосили ще з 8 грудня. Мета – застерегти президента Зеленського під час переговорів у нормандському форматі від здачі інтересів України. Є окреслені «червоні лінії», які не можна переступати, бо від цього залежить, якою Україна буде.

За словами Тараса Юрика, українці, тернополяни не виходили б на мітинги, якби бачили чіткі зусилля президента Зеленського щодо політики перемовин з Росією, які базувалися б на відстоюванні інтересів нашої держави.

«А коли ми останні пів року бачимо пошук шляхів примирення. Якщо ми останні пів року тільки чуємо: давайте знайдемо порозуміння десь посередині… Якщо зустріч у нормандському форматі сьогодні просить президент Зеленський, а умови ставить президент Путін, то на що ми можемо сподіватися на цій зустрічі?! Тому ми тут», – каже Тарас Юрик.

І продовжує: «Президент Зеленський має чітко зрозуміти: здачі України не потерпить український народ. І люди, котрі хочуть бачити українську Україну – це його перші помічники. Тому що це ті люди, котрі готові відстояти Україну, давати правильний сигнал. Червоні лінії – це те, що він не має права перейти. Ми сьогодні будемо чекати вирішення саміту і ми розуміємо що напевно найкращим результатом вирішення саміту буде відсутність результату. Ми будемо стояти до тієї пори, коли будемо чітко розуміти, що інтереси України відстояно, що інтереси чіткі та зрозумілі, що агресор залишає нашу країну і повертає Крим. Оце той кордон, який ми ніколи не перейдемо!».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *