На Тернопільщині виявили обгорілий труп чоловіка

Регіон Резонанс

Необережність під час куріння призвело до загибелі людини
01.03.2019 року близько 23:00 на пункт зв’язку 5 Державної пожежно-рятувальної частини м. Кременець надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку на вул. Піддівича. Під час проведення гасіння пожежі було виявлено обгорілий труп власника житлової будівлі. За попередньою версією, причиною загоряння міг послугувати недопалок, що був залишений господарем будинку.

З початку 2019 року на території Кременецького району це друга загибель людей на пожежах, а на території держави – !!! тільки вдуматися !!! 453 людини.

Основною причиною загибелі людей на пожежах стає їхня сама необережність. Найчастіше людина засинає із сигаретою, будучи в нетверезому стані. А буває й так, що курцеві просто не хочеться виходити на холод – заліз під ковдру, закурив, розслабився, заснув… З року в рік кількість загиблих під час куріння “лідирує” порівняно з іншими випадками загибелі від вогню – у середньому це 60 – 70 відсотків випадків! У зоні особливого ризику, як завжди, безхатченки, самотні люди, пристарілі й ті, хто зловживає спиртним.

Тож, заважаючи на вкрай невтішну та трагічну статистику, Кременецький РВ Управління ДСНС України в Тернопільській області вкотре звертається до громадян з проханням неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки. Майже кожній пожежі можна запобігти! Для цього слід обов’язково обговорити в родині не тільки заходи щодо запобігання пожежі, а й порядок дій у разі її виникнення: спосіб виклику пожежно-рятувальної служби “101”, евакуації дітей, гасіння пожежі на початковій стадії, безпечні маршрути виходу з приміщення. Не забувайте розповідати дітям про небезпеку, яку приховує у собі вогонь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *