Як не стати жертвою псевдопрацівників фінустанов

Місто Регіон Резонанс
Чергове шахрайство з банківськими картками задокументували правоохоронці Тернополя. У місцевого мешканця невідомий виманив весь залишок.
Незнайомець зателефонував на мобільний краянина та представився працівником банку. Повідомив, що термін дії картки закінчується, тому слід його продовжити аби мати змогу користуватися й надалі. Для цього, зі слів додзвонювача, слід  продиктувати усі номери з картки. Чоловік повідомив усі дані банківської картки, а невдовзі отримав приголомшливе смс-повідомлення – з рахунку зняли майже 11 000 гривень. Потерпілий зателефонував в поліцію. За фактом шахрайства відкрито кримінальне провадження.
Аби не потрапити в шахрайські пастки, слід не довіряти незнайомцям конфіденційну інформацію. Вкотре нагадуємо, жоден банківський працівник не телефонує до клієнтів з запитами про захисні коди, номери банківських карток, тощо.  Будь-які фінансові операції працівники фінансових установ здійснюють у відділеннях банку. І ще слід знати, що якщо строки дії картки  завершуюються, у відділені банку Вам видають нову.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *